IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Propozycje i pytania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
NARRATOR
Lost Paradise
Lost Paradise
First topic message reminder :



   
   Propozycje i pytania
   


Temat do rozmów między administracją a użytkownikami.
Śmiało można składać tu swoje propozycje i pytania, dotyczące strony technicznej i fabularnej.



WILDBIRD
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Gość
avatar
Gość
Ja może też się wypowiem.
Zamykanie forum nie jest za dobrym pomysłem, a przyznam, że jak na forum post-apo jest duża frekwencja i to bez mutli.

Ja myślę, że jedyne czego nam braknie to... zabawa w post-apo. Ok, mamy podróż, trudne decyzje i sytuacje i to jest bardzo dobre, ale np: ja mam ochotę mieć jeden wątek, gdzie szabrujemy wszystko co się da albo gdzie szukamy w końcu jakiegoś stałego schronienia. Również mam wrażenie, że potencjał dotychczasowych lokacji nie jest wyczerpany, a ledwie liźnięty. Uważam, że jeśli byśmy siedzieli w Stockton przez np: 3 miesiące fabularne bym bawił się równie dobrze jak w San Francisco do którego zmierzamy.

W skrócie z mojej perspektywy brakuje nam tego poczucia próby zostania, ustabilizowania się i znalezienia ziemi obiecaj. Wiadomo - motyw wiecznej ucieczki też jest w porządku, ale mam trochę wrażenie, że jest to wymuszenie ruchu fabuły.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
Pytanie do szanownej administracji.

Gra jest fabularna, a nie ze ścisłą mechaniką jak Wiedźmin czy inny RPG, wiec zapewne jest w mocy prawnej każdego by móc kraść, gwałcić, palić, rabować oraz być tym dobrym, lecz to też chyba się odnosi wobec rzeczy pozostawionych przez członków drużyny jak i neutralnych NPC na widoku. Bo przecież patrząc względnie na realnym życiu ile to razu ktoś  pożyczył coś od nas bez pytania czy chamsko jak złodziej "ukradł" by nie powiedzieć brzydziej tak, wiec jak to jest tutaj na forum?
Powrót do góry Go down
NARRATOR
Lost Paradise
Lost Paradise
Zgadza się. Gracz ma taką możliwość, należy jednak pamiętać, że zgodnie z regulaminem, powodzenie sytuacji zależy jednak od Mistrza Gry oraz umiejętności i reakcji obu stron.

A więc idąc przykładami
- chcemy okraść/pobić/zgwałcić kogoś przytomnego, należy zaczekać na reakcję drugiej osoby.
- chcemy okraść śpiącego, nieprzytomnego, martwego - hulaj dusza.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
Trochę poniewczasie, ale odniosę się do wcześniejszego dylematu z aktywnością. Osobiście nie rozumiem tego popłochu i chęci rezygnacji. Sprawdziłam trzy toczące się równolegle wątki, myśląc, że musi być już rzeczywiście tragicznie, skoro jest mowa o zaprzestaniu gry. W moim akcja toczy się - aktualnie sześciu graczy, każdy odpisuje, kolejka jedna na tydzień. Reszta wątków podobnie. To jest normalne tempo, patrząc na ilość współgraczy w jednym temacie. Szybszego nie będzie, skoro średnia wiekowa na forum to ponad 18 lat i są to albo studenci, albo osoby pracujące. Większość to sami bywalcy, więc nie ma tu zagrożenia, że nagle odejdą. Obecnie jest tylu graczy, ilu średnio jest na innych, z większym stażem, z gatunku tych ambitnych for, a dalej ciągną grajdołek i nie panuje tam nuda. Dlatego moim zdaniem nie należy siać zamętu, a po prostu poprawić jakość rozgrywek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Propozycje i pytania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Don't look back. :: Kompendium techniczne-